EU
Nepřihlášený uživatel
BOXED s.r.o., Velflíkova 4, Praha 6 mail icoinfo@boxed.cz phone ico222268500
microsoft ISO 9001

Historie firmy

Na trhu s výpočetní technikou působíme od roku 1996. Nejprve pouze jako podnikání fyzické osoby ing. Josefa Dostála a posléze v květnu 2005 zapsáním u městského soudu v Praze jako právnická osoba pod obchodním názvem Boxed, s.r.o. V prvních letech jsme se specializovali na import a refurbishing výpočetní techniky. V tomto segmentu jsme se stali leaderem v ČR a SR. Dnes spolupracujeme předními evropskými i globálními společnostmi zajišťujícími refurbishing VT. V roce 2006 jsme získali certifikát Microsoft Authorized Refurbisher. V roce 2009 jsme byli v programu Microsoft Authorized Refurbisher největším odběratelem ve střední Evropě. Naše portfolio stálých zákazníků čítá v ČR a SR na 1500 škol, 50 nemocnic a na 4000 firem.
Naším cílem je zajištění kompletních potřeb v oblasti informačních technologií odpovídající potřebám a možnostem zákazníků.
Díky umění kombinace nových i refurbished produktů a k nim zajištění dodávky prvotřídních služeb a implementace, jsme vhodnou volbou tam, kde jde především o maximální efektivitu vynaložených prostředků na IT.
Naše společnost sídlí v Praze – Veflíkova 4, Praha 6, 16000. Působnost naší společnosti je díky propracovanému logistickému modelu po celé ČR a SR.

Co si představujeme pod pojem „komplexní řešení“ ICT, která vám přinášíme?

Slovo komplexní v našem podání ICT představuje soubor technologií a služeb zahrnující kvalitní výrobky, podporu pří výběru, implementaci, zaškolení, následnou podporu a servis.
Slovo řešení pro nás znamená závazek přemýšlet tak, aby naše řešení byla jedinečná co do poměru ceny a přínosu pro naše zákazníky. Můžeme Vám pomoci s financováním ICT řešení s využitím strukturálních fondů EU a připravit podmínky pro jejich optimální využití formou předinstalovaných cloud aplikací, dostupných nástrojů pro vzdálenou správu nebo dostupností výukového obsahu jako jsou naše DUMy.cz.


Přinášíme jedinečné inovativní pomůcky pro výuku.

Nabízíme komplexní projektovou podporu EU projektů.

Sdílíme s vámi inspiraci do výuky, výukový obsah a aplikace.

Vzděláváme pedagogy, propojujeme a podporujeme pedagogy.Podívejte se na katalogy našich řešení


Značky - Prodej

Kompletní sortiment nabízených produktů lze zakoupit přes ON-LINE elektronický obchod nebo osobně na prodejně v Unhošti. Část našeho sortimentu nabízejí i naši obchodní partneři a prodejci.

Sortiment nabízených produktů:

  • Profesionální nové i repasované LCD úhlopříček 17" a větších
  • Značkové nové i repasované počítače firem Dell, HP, Siemens, a další.
  • Značkové nové i repasované notebooky firem Dell, HP, Siemens, a další.
  • Kvalitní laserové tiskárny, multifunkční zařízení, periferie s novými originálními tonery
  • Aktivní síťové prvky a servery IBM, Dell, HP, Compaq a jiné
  • Software Microsoft, AVG, Terasoft, ...
  • Interaktivní tabule
  • Služby ve formě implementace a správy IT prostředí


Výrobci a značky které prodáváme:Mise majitelů společnosti:


„Každý den hledáme optimální řešení informačních a komunikačních technologií pro naše zákazníky. Dodávky, inovace a modernizace s využitím ICT nás prostě baví.“

„Spokojenost našich zákazníků, je pro nás hnacím motorem pro další rozvoj, předem vám děkujeme za zpětnou vazbu, jak jste se společností BOXED spokojeni.“

Ing. Josef Dostál
Ing. Luděk Heinz
IČ: 27243842   DIČ: CZ27243842   Copyright © BOXED, s.r.o. 2005 - 2010
designed by BOXED, s.r.o.